Novinky

Prehra v PKO v 1.finále o majstra s Doprastavom 1:3

(21. 4. 2012)

Prehra v PKO v 1.finále o majstra s Doprastavom 1:3.   18.04.2012   V prvom finálovom zápase play-off o majstra  naše dievčatá nedokázali poraziť súpera na jeho palubovke. Zápas náročný  nášmu družstvu nevyšiel podľa predstáv. Prehrali so ... (celá správa)

Víťazstvo v 3.semifinále doma nad VTC Pezinok 3:0 a postup do finále!

(30. 3. 2012)

28.3. 2012 V treťom semifinálovom stretnutí play-off naše dievčatá nenechali nič na náhodu a nad Pezinčankami presvedčivo zvíťazili 3:0. Zápas bol jednostrannou záležitosťou nášho družstva, ktoré okrem začiatku prvého setu, keď prehrávalo 0:2, celý zápas viedlo výrazným rozdielom. ... (celá správa)

Víťazstvo aj v druhom semifinále v Pezinku 3:1

24.3. 2012 V dôležitom druhom semifinálovom stretnutí play-off naše družstvo čakal náročný zápas v búrlivom prostredí haly Pezinka. Naše hráčky sa však na zápas dobre pripravili a okrem zaváhania v 2.sete zvíťazili nad súperom presvedčivo. Tento semifinálový zápas bol na ... (celá správa)

Víťazstvo v prvom semifinále doma nad VTC Pezinok 3:0

(26. 3. 2012)

21.3. 2012 V prvom semifinálovom stretnutí play-off zvíťazilo v hale Mladosť naše družstvo 3:0. Zápas bol od začiatku obojstranne nervózny. Pezinok prišiel s množstvom hlasných fanúšikov bojovne naladený  a naše dievčatá sa s takouto atmosférou museli vysporiadať. ... (celá správa)

Víťazstvo aj v odvete ¼ finále play-off v Nitre nad COP 3:1.

(15. 3. 2012)

V odvetnom zápase ¼ finále s COP Nitra v ich prostredí stratilo naše družstvo jeden set a vyhralo 3:1. Nitranky v prvých dvoch setoch využili  našu menšiu koncentráciu, viaceré zbytočné chyby a donútili naše hráčky v ďalšom priebehu zápasu sa viac ... (celá správa)

Víťazstvo v prvom zápase ¼ finále play-off nad COP Nitra 3:0.

V prvom ¼ finálovom zápase play-off extraligy žien, keď podľa kľúča play-off (2-7) sa naše družstvo stretlo s COP Nitra, zvíťazilo hladko 3:0. Napriek jasnému a predpokladanému víťazstvu našich dievčat bol zápas zaujímavý najmä z pohľadu nebojácnej hre našich súperiek. ... (celá správa)

Slávia zdolala Doprastav 3:1 a získala bronz (MEVZA)

(5. 3. 2012)

Volejbalistky Slávie EU Bratislava získali bronzové medaily v Stredoeurópskej lige 2011/2012. V slovenskom súboji o bronz na záverečnom turnaji Final Four v hale Multiversum vo Schwechate zdolali mestkého rivala Doprastav Bratislava 3:1. Slávia získala medailu druhýkrát v histórii tejto súťaže, ... (celá správa)

Prehra v poslednom zápase vo Viedni so Schwechatom 1:3

(14. 2. 2012)

Naše družstvo zohralo posledný zápas v dlhodobej časti MEL s lídrom súťaže na jeho palubovke. Hralo sa v športovom areály Budocenter. Podobne ako ostatné naše zápasy sme hrali bez troch zranených hráčok Rákošovej, Herelovej a Golitkovej. Napriek snahe, výsledkom ktorej bolo ... (celá správa)

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

2%

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1057359, dnes je: 24. apríl 2024, 16:40]