(13. 4. 2011)

Volejbalistka Slávie UK Bratislava MICHAELA ŇURCIKOVÁ sa stala Miss Slovensko 2011 text nájdete tu. klik (celá správa)

Víťazstvo v 3.zápase semifinále play-off Pezinkom 3:1 a postup do finále.

(31. 3. 2011)

Tretí zápas semifinálovej série s Pezinkom nebol jednoduchý. Po nečakane prehranom 1.sete nastal obrat v zápase až v koncovke 2.setu. Zápas z našej strany nebol podľa predstáv pre slabú obranu v poli a množstvo nevynútených chýb na podaní (15) i na sieti. Oceniť ... (celá správa)

Druhé víťazstvo v semifinále play-off v Pezinku 3:2.

(27. 3. 2011)

Na druhé víťazstvo 1/2 finálovej série  v Pezinku muselo naše družstvo viac bojovať ako v prvom zápase v Bratislave. Napriek jasnému prvému setu sa zápas zlepšeným výkonom Pezinka zdramatizoval a naše dievčatá napriek možnosti vyhrať v štyroch setoch, nakoniec museli ... (celá správa)

Víťazstvo v 1.zápase ½ finále play-off Pezinkom 3:0.

(26. 3. 2011)

V prvom zápase 1/2 finálovej série (hrá sa už na tri víťazstvá) vyhralo naše družstvo pomerne hladko.. Celý zápas sa niesol v duchu našej prevahy na sieti a na podaní. Výsledkom bolo víťazstvo ľahšie ako sme čakali aj keď si uvedomujeme, že naše dve hráčky na hosťovaní v Pezinku ... (celá správa)

Víťazstvo v Sp.Novej Vsi 3:0 a postup do ½ play-off

(19. 3. 2011)

Odvetný zápas v Spišskej Novej Vsi vyhralo naše družstvo 3:0 a zabezpečilo si postup do ½ finále play-off. Víťazstvo sme dosiahli výraznejšie ako v  prvom zápase doma, ale nebolo to ľahké najmä kvôli zdravotným problémom, ktoré má v súčasnosti naše družstvo. Salanciová sa ... (celá správa)

Víťazstvo v 1.zápase ¼ finále play-off nad Sp.N.Vsou 3:1.

(13. 3. 2011)

V prvom zápase ¼ finálovej série (hrá sa na dve víťazstvá) vyhralo podľa predpokladov naše družstvo. Začiatok zápasu a celý prvý set však Spišská Nová Ves naše dievčatá dokonale zaskočila. Výsledkom bola síce tesná, ale prehra v prvom sete. V ďalšom priebehu si naše hráčky ... (celá správa)

Prehra s favoritom MEVZY – Prostějovom 1:3.

(25. 2. 2011)

V poslednom zápase tohtoročnej súťaže MEVZA prehralo naše družstvo s favoritom súťaže po dobrom výkone 1:3. Prostějov prehral v celej súťaži len jeden zápas a s nami stratil len štvrtý set. Naše družstvo podalo pomerne dobrý výkon a pozitívom bolo najmä víťazstvo ... (celá správa)

Prehra v PKO s Doprastavom po vyrovnanom priebehu 1:3.

(20. 2. 2011)

V PKO zohralo naše družstvo s Doprastavom predposledný zápas MEVZY. V odvetnom zápase z 1.časti súťaže išlo aj o nasadenie do play-off extraligy žien. Po veľmi vyrovnanom a dramatickom zápase naše družstvo síce prehralo 1:3, ale v oslabenej zostave bez výkonnostne ... (celá správa)

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »

2%

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1052027, dnes je: 29. marec 2024, 16:58]